první "tělocvičení" v roce 2009

2. ledna 2009 v 23:31 | Mipo |  Co se jinam nevešlo
Tak jsem dnes, v tomto roce poprvé, létal v tělocvičně...

Bylo to v naší oblíbené tělocvičně sportovního gymnázia v Pardubicích (díky Jirko). Tělocvičnu jsme měli k dispozici celé odpoledne, navíc se nás nešelo mnoho, takže ideální stav pro hojné poletování.
Vyrazil jsem s Ufonem a Riccem, strejda se svými dvěma Maxiry, Jirka s bezvadně osvíceným Ufonem a malinkou Walkerou a náš nový vrtulníkářn taťka s Bladem MCX. Poletovalo se v pohodě, bez větších karambolů (jedna zlomená vrtule na Ufu se nepočítá :-) ) až do té chvíle... no samozřejmě, byl jsem to já, naprosto normálně jsem se, světe div se, "upáčkoval" . A to jsem nelétal "žádný 4D jako správnej hustej vrtulníkář", pouze jsem si v klidu poletoval a najednou šup, místo přitažení potlačit...
A tak jsem dnes, v tomto roce poprvé, okusil tvrdost matičky země.
No dobře, zase tak v klidu to nebylo, zkuste si schválně někdy létat osmičky v piruletách a jak rychlost pirulet, tak rychlost letu neustále zvyšovat. Ono je to pak hned, malé zamyšlení typu "hele jak mi to jde, divím se že to ty moje ruce ještě stíhaj" a je to tam :-) No katastrofa to naštěstí nebyla, trošku pošramocené listy (ještě budou myslím nějakou chvilku sloužit), jedna páčka na servu a pastorek na motoru, jinak je vše OK.
V mé fotogalerii je pár fotek, celkem se mi dařil fotit Jirky Ufon, takže je ho tam asi nejvíce :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama